Вітаємо Вас!
про-нас

Про нас

Консервні цехи Волинського ОУЛМГ- український виробник 100% натуральних, екологічно чистих соків, ягід, грибів, овочів у скляній тарі, яку у світі визнано найекологічнішою та найбезпечнішою.
Промислову заготівлю і переробку березового соку започаткували лісові господарства Волинського краю, які 1968 року першими в Радянському Союзі зібрали 43 тонни соку. У 1975-му обсяги заготівлі зросли до 7500 тонн, а в 1984-му – до 10 000 тонн. Відтоді ось уже впродовж 48 років волинські лісівники переробляють березовий сік, виготовляють із нього натуральну, якісну, конкурентоспроможну продукцію.
Згідно з офіційною статистикою, консервні цехи Волинського ОУЛМГ є одними з лідерів у заготівлі та реалізації органічного березового соку в Україні.

Виробництво

Виробництво розташоване в дуже мальовничих куточках Волині — селищах Маневичі, Колки, Цумань, Любешів та місті Ковелі. На цій території, що багата на хвойні та мішані ліси, сади та пасовища, немає шкідливоі для природи промисловості, тому й готова продукція є абсолютно натуральною та безпечною.
Поєднання стародавніх традицій, новітніх високотехнологічних виробничих процесів з натуральною та екологічно чистою сировиною вирізняє нашу продукцію серед інших виробників.

Найвища нагорода для нас — визнання європейських споживачів. Ми пишаємося, що маємо можливість представляти Україну на міжнародній арені, адже свою продукцію експортуємо до Польщі, Німеччини, Панами, Ізраїлю, США та інших держав.
Натуральність продукції, її якість, смак, унікальність цілющих властивостей та постійне прагнення до досконалості — це складові нашого успіху, що запалили перед нами зелене світло і дозволили не тільки сформувати позитивний імідж, а й здобути авторитет серед компетентних міжнародних організацій та оглядачів.
Недарма продукція консервних цехів Волинського ОУЛ МГ уже знайшла свого споживача за кордоном.

Нашу продукцію можна придбати у торгових павільйонах «ЛІСОВИЧОК».

  • Магазин «Лісовичок», с. Гаразджа (автошлях Луцьк – Рівне, за 3,5 км від Луцька, поряд із кафе «Білочка»)
  • Магазин «Лісовичок», Рекреаційний пункт “Пролісок”, Ківерцівський район (1 км від м. Ківерці)
  • Магазин «Лісовичок», с.Гряда, Шацький район

Our Team

[nm_team columns=”3″ items=”3″]
Updating…
  • Немає товарів у кошику.