Вітаємо Вас!

Самовивіз з магазину ЛІСОВИЧОК

Протягом одного дня після оформлення замовлення товар можна забрати в фірмових магазинах

  • Магазин «Лісовичок», с. Гаразджа (автошлях Луцьк – Рівне, за 3,5 км від Луцька, поряд із кафе «Білочка»)
  • Магазин «Лісовичок», Рекреаційний пункт “Пролісок”, Ківерцівський район (1 км від м. Ківерці)
  • Магазин «Лісовичок», с.Гряда, Шацький район

Щоденно, без вихідних в будь-який зручний для вас час, в межах робочого часу магазину

БЕЗ ПРЕДОПЛАТИ оплата відбувається готівкою чи банківскою картою на касі
магазину після отримання товару

Оплата готівкою в гривнях – у випадку самовивозу з магазину Лісовичок, ви маєте змогу оплатити товар на касі магазину готівкою або ж банківською картою

Оплата платіжною картою на касі магазину- оплата банківською картою у магазині на касі. Додаткова комісія не стягується. Оплачується тільки вартість товарів. Дані про карту отримує тільки банк.

Самовивіз з відділення”Нова Пошта”:

Оплата готівкою в гривнях – у випадку доставки до відділення “Нова Пошта”, оплата здійснюється готівкою (або картою, якщо така послуга доступна у відділенні).

Оплата онлайн платіжною карткою – оплата товару за допомогою банківської карти онлайн. Додаткова комісія не стягується. Оплачується лише вартість товарів, послуги доставки оплачуються при отриманні. Оплата онлайн платіжною карткою (Liqpay) надається ПриватБанком. Оплата онлайн платіжною карткою (Ipay) надається сервісом онлайн платежів iPay.ua.

Цілодобова лінія для звернень громадян: (0332) 72 00 54

Передача замовлення:

перевірте комплектацію всього замовлення і кожного товару окремо, правильність оформлення супутніх документів;
переконайтесь у відсутності на товарах механічних пошкоджень, перевірте працездатність ручок,засувок, інших механічних з’єднань;
у випадку відсутності запитань до отриманого товару, ви оплачуєте співробітнику служби доставки вартість замовлення, заповнюєте бланк доставки і отримуєте весь необхідний пакет документів;
при авансовій оплаті замовлення (наприклад, при безготівковому розрахунку), покупець зобов’язаний пред’явити документи, які підтверджують особу, а також (якщо покупцем виступає юридична особа) довіреність від організації-платника.
Оплата товару здійснюється з урахуванням обмежень, пердбачених  постановою Правління Національного банку України від 06 червня 2013 року № 210 “Про встановлення граничної суми розрахунків готівкою”.

Updating…
  • Немає товарів у кошику.